Odborné komisie

Hodnotiaci členovia odborných komisií FPu na rok 2018

  • Výzva č. 10 Open or Close

    Hodnotiaci členovia pre Výzvu č. 10/2018 na predkladanie žiadostí o finančné prostriedky z Fondu na podporu umenia:

    PODPROGRAM 6.1.2 Mesto Kultúry 2019 - celoročné aktivity:

    1. Feglová Viera

    2. Gruska Damas

    3. Jaurová Zora

    4. Korecký Ján

    5. Mrvová Zuzana

    6. Šmatlák Martin

    7. Trnovská Katarína

  • Výzva č. 9 Open or Close

    Hodnotiaci členovia pre Výzvu č. 9/2018 na predkladanie žiadostí o finančné prostriedky z Fondu na podporu umenia:

    PODPROGRAM 5.1.1 Odborná činnosť knižníc a knižničná infraštruktúra:

    1. Baďura René

    2. Čechvalová Lenka

    3. Lačná Emília

    4. Pašková Soňa

    5. Stanislav Marián

    PODPROGRAM 5.1.3 Akvizícia knižníc:

    1. Čechvalová Lenka

    2. Jakubáčová Benjamína

    3. Lačná Emília

    4. Lopušanová Monika

    5. Pašková Soňa

    PODPROGRAM 5.2 Múzeá:

    1. Engel Štefan

    2. Chovanová Iveta

    3. Kautman Ján

    4. Maráky Peter

    5. Miľanová Ľubica

    PODPROGRAM 5.3 Galérie:

    1. Komanická Ivana

    2. Kralovič Ján

    3. Lehocký Ľuboš

    4. Lovišková Danica

    5. Tkáčová Lucia

  • Výzva č. 8 Open or Close

    Hodnotiaci členovia pre Výzvu č. 8/2018 na predkladanie žiadostí o finančné prostriedky z Fondu na podporu umenia:

    PODPROGRAM 1.4 Vizuálne umenie:

    1. Kenderová Dorota

    2. Kučová Michaela

    3. Mikušová Monika

    4. Mona Chisa Anetta

    5. Trnovská Katarína

    PODPROGRAM 1.4.2 Tvorba a realizácia diel - dizajn:

    1. Alexy Elena

    2. Hubová Katarína

    3. Rozbora Richard

    4. Šidlíková Zuzana

    5. Trnovská Katarína

    PODPROGRAM 1.5 Literatúra:

    1. Bančej Marián

    2. Debnár Marek

    3. Makýšová Volárová Andrea

    4. Panáková Beáta

    5. Taranenková Ivana

    PODPROGRAM 1.6 Medziodborové aktivity:

    1. Barák Pavel

    2. Brojo Maroš

    3. Buday Pavol

    4. Ferko Marián

    5. Nagy Peter

    PODPROGRAM 4.1 Odborná, výskumná a vzdelávacia činnosť - tradičná kultúra:

    1. Feglová Viera

    2. Juhászová Ester

    3. Krnáčová Petra

    4. Tichá Stanislava

    5. Noga Michal

    PODPROGRAM 4 Tradičná kultúra a kultúrno-osvetová činnosť:

    1. Gregor Oto

    2. Tichá Stanislava

    3. Galková Zuzana

    4. Juhászová Ester

    5. Krausová Agáta

    6. Krnáčová Petra

    7. Obuch Peter

  • Mimoriadna výzva č. 2 Open or Close

    Hodnotiaci členovia pre Mimoriadnu výzvu č. 2 na predkladanie žiadostí o finančné prostriedky z Fondu na podporu umenia:

    1. Bančej Marián

    2. Klepoch Majdáková Diana

    3. Koňariková Katarína

    4. Korec Juraj

    5. Ondrejička Erik

  • Výzva č. 7 Open or Close

    Hodnotiaci členovia pre Výzvu č. 7/2018 na predkladanie žiadostí o finančné prostriedky z Fondu na podporu umenia:

    PODPROGRAM 1.5 LITERATÚRA:

    1. Jaško Ľubomír

    2. Makýšová Volárová Andrea

    3. Taranenková Ivana

    4. Jaglová Tatiana

    5. Ondrejička Erik

    PODPROGRAM 3A: divadlo, tanec, hudba

    1. Hruškovičová Danuša

    2. Knopová Elena

    3. Pukan Miron

    4. Šoltys Vladislav

    5. Špilák Peter

    PODPROGRAM 3B: vizuálne umenie

    1. Hanko Jaroslav

    2. Lehocký Ľuboš

    3. Mikušová Monika

    4. Pohanková Oľga

    5. Rišková Mária

    PODPROGRAM 3C: literatúra a medziodborové aktivity

    1. Vallová Miroslava

    2. Mistrík Miloš

    3. Feglová Viera

    4. Malíček Juraj

    5. Flašková Elena

    PODPROGRAM 5.4 Ochrana zbierkových fondov

    1. Balužinský Jozef

    2. Boroš Rudolf

    3. Bungerová Vladimíra

    4. Jamrichová Andrea

    5. Lenhart Jozef

    6. Letenayová Zdenka

    7. Maráky Peter

  • Výzva č. 6 Open or Close

    Hodnotiaci členovia pre Výzvu č. 6/2018 na predkladanie žiadostí o finančné prostriedky z Fondu na podporu umenia:

    PODPROGRAM 1.1 DIVADLO:

    1. Inštitorisová Dagmar

    2. Fojtíková Fehérová Dária

    3. Cieslaková Adriana

    4. Laciaková Diana

    5. Bernátek Martin (neprítomný zo zdravotných dôvodov)

    PODPROGRAM 1.2 TANEC:

    1. Lacková Eva

    2. Hruškovičová Danuša

    3. Krausová Agáta

    4. Čaprdová Magdaléna

    5. Kovářová Miroslava
     
    PODPROGRAM 1.3 HUDBA:

    1. Hečko Marián

    2. Kajanová Yvetta

    3. Pechanec Róbert

    4. Jaslovský Marián

    5. Špilák Peter (zvolený náhradník za Červenku Jozefa)
     
     
    PODPROGRAM 1.5 LITERATÚRA:

    1. Fialová Svetlana

    2. Ondrejička Erik

    3. Debnár Marek

    4. Lomenčík Július

    5. Makýšová Volárová Andrea
     
    PODPROGRAM 1.6 MEDZIODBOROVÉ UMELECKÉ AKTIVITY:

    1. Belková Zuzana

    2. Darovec Peter

    3. Marcelli Miroslav

    4. Mrvová Zuzana

    5. Motyčková Janka
  • Výzva č. 5 Open or Close

    Hodnotiaci členovia pre Výzvu č. 5/2018 na predkladanie žiadostí o finančné prostriedky z Fondu na podporu umenia:

    PODPROGRAM 6.1.1 MESTO KULTÚRY 2019 - PRÍPRAVNÁ FÁZA

    1. Feglová Viera

    2. Jaurová Zora

    3. Korecký Ján

    4. Trnovská Katarína

    5. Gruska Damas

    6. Hladký Michal

    7. Šmatlák Martin

  • Výzva č. 4 Open or Close

    Hodnotiaci členovia pre Výzvu č. 4/2018 na predkladanie žiadostí o finančné prostriedky z Fondu na podporu umenia:

    PODPROGRAM 5.1.2 PODUJATIA A VZDELÁVACIE AKTIVITY - KNIŽNICE

    1. Oravcová Dana

    2. Mišovičová Terézia (zvolená náhradníčka za Matiskovú Helenu)

    3. Cenigová Rozália

    4. Lačná Emília

    5. Lopušanová Monika

    PODPROGRAM 5.2.1 VEDECKO-VÝSKUMNÁ A PREZENTAČNÁ ČINNOSŤ - MÚZEÁ

    1. Šullová Zuzana

    2. Majerník Marián

    3. Huska Ernest

    4. Kautman Ján

    5. Maráky Peter

    PODPROGRAM 5.3.1 VEDECKO-VÝSKUMNÁ A PREZENTAČNÁ ČINNOSŤ - GALÉRIE

    1. Birkušová Sylvia

    2. Krištofíková Ivana

    3. Koblišková Zuzana

    4. Lovišková Danica

    5. Kralovič Ján

  • Mimoriadna výzva Open or Close

    Hodnotiaci členovia pre Mimoriadnu výzvu na predkladanie žiadostí o finančné prostriedky z Fondu na podporu umenia:

    1. Humajová Daniela

    2. Bednárová Katarína

    3. Flašková Elena

    4. Mistrík Miloš

    5. Vallová Miroslava

  • Výzva č. 3 Open or Close

    Hodnotiaci členovia pre Výzvu č. 3/2018 na predkladanie žiadostí o finančné prostriedky z Fondu na podporu umenia:

    PODPROGRAM 1.3.4 Aktivity nezávislých hudobných organizácií a 1.3.5 Medzinárodné mobility a prezentácie - hudba:

    1.  Hapčo Peter (zvolený náhradník za Špiláka Petra)

    2.  Gubková Černá Jana

    3.  Zvarová Silvia

    4.  Ambrózová Jana

    5.  Sklenár Ján

    PODPROGRAM 1.3.3 Festivaly, súťaže, koncerty - džez a iné žánre:

    1. Bianchi Gabriel

    2.  Hapčo Peter

    3. Hečko Maroš

    4. Kajanová Yvetta

    5.  Veselý Karel

    PODPROGRAM 4.4.2 Tradičná kultúra a folklorizmus a 4.6 Medzinárodné prezentácie a mobility - trad. kult. a kult.-osv. činnosť:

    1. Morongová Barbora

    2. Lehotský Oskar

    3.  Inštitorisová Dagmar

    4. Šikulová Anna

    5. Mináčová Lucia

    PODPROGRAM 4.5.2 Kultúrno-osvetové aktivity v oblasti tradičnej a miestnej kultúry:

    1. Krnáčová Petra

    2. Školudová Zuzana

    3. Marišler Stanislav (zvolený náhradník za Krausovú Agátu)

    4.  Svetlíková Iveta

    5. Morongová Barbora

    6. Chomová Svetlana

    7. Sedlický Štefan

    PODPROGRAM 4.5.3 Kultúrno-vzdelávacie aktivity v oblasti umenia:

    1. Babčáková Katarína

    2. Uhel Jaroslav

    3. Marišler Stanislav

    4. Chomová Svetlana

    5. Obuch Peter

    6. Svetlíková Iveta

    7. Sedlický Štefan

  • Výzva č. 2 Open or Close

    Hodnotiaci členovia pre Výzvu č. 2/2018 na predkladanie žiadostí o finančné prostriedky z Fondu na podporu umenia:

    PODPROGRAM 1.4 VIZUÁLNE UMENIE:

    1. Alexy Elena

    2. Daubrava Miroslav (zvolený náhradník za Mikušovú Moniku)

    3. Hoffstadter Ján (zvolený náhradník za Kovačovského Patrika)

    4. Kralovič Ján (zvolený náhradník za Jakalovú Zuzanu)

    5. Rišková Mária

    PODPROGRAM 1.5 LITERATÚRA:

    1. Kuzmíková Jana

    2. Martinová Ina

    3. Ondrejička Erik

    4. Valcerová Anna

    5. Vojtech Miloslav

    PODPROGRAM 2.3 VYDÁVANIE ČASOPISOV:

    1. Hlôšková Anna

    2. Hriešik Maja (zvolená náhradníčka za Knopovú Elenu)

    3. Piaček Martin (zvolená náhradníčka za Majdákovú Dianu)

    4. Jakalová Zuzana

    5. Ondrejička Erik

    6. Vojtech Miloslav

    7. Uličiansky Ján

    PODPROGRAM 4.4.1 TRADIČNÁ KULTÚRA A FOLKLORIZMUS

    1. Obuch Peter

    2. Marišler Stanislav

    3. Sedlický Štefan

    4. Krnáčová Petra

    5. Babčáková Katarína

    PODPROGRAM 4.5.1 POSTUPOVÉ SÚŤAŽE A PREHLIADKY ZÁUJMOVEJ UMELECKEJ ČINNOSTI

    1. Krausová Agáta

    2. Školudová Zuzana

    3. Obuch Peter

    4. Galková Zuzana

    5. Mináčová Lucia (zvolená náhradníčka za Fratričovú Oľgu)

     

  • Výzva č. 1 Open or Close

    Hodnotiaci členovia pre Výzvu č. 1/2018 na predkladanie žiadostí o finančné prostriedky z Fondu na podporu umenia:

    PODPROGRAM 1.1 DIVADLO:

    1. Bernátek Martin

    2. Borodovčáková Martina

    3. Fekete Vladislava (zvolená náhradníčka za Fašiangovú Ingrid)

    4. Lindovská Nadežda

    5. Štorková Maliti Romana (nezúčastnila sa zasadnutia zo zdravotných dôvodov)

    PODPROGRAM 1.2 TANEC:

    1. Cvečková Katarína

    2. Čaprdová Magdaléna

    3. Godovič Marek

    4. Krausová Agáta

    5. Sninská Katarína (zvolená náhradníčka za Lackovú Evu)

    PODPROGRAM 1.3.2 FESTIVALY, SÚŤAŽE, KONCERTY - KLASICKÁ A EXPERIMENTÁLNA HUDBA:

    1. Čerman Peter (zvolený náhradník za Špiláka Petra)

    2. Červenka Jozef

    3. Gubková Černá Jana

    4. Hečko Marián (zvolený náhradník za Zvaru Vladimíra)

    5. Marton Ivan

    PODPROGRAM 1.6 MEDZIODBOROVÉ UMELECKÉ AKTIVITY:

    1. Belková Zuzana

    2. Jakalová Zuzana

    3. Lényi Peter

    4. Martinová Ina (zvolená náhradníčka za Darovca Petra)

    5. Mrvová Zuzana

    PODPROGRAM 2.1 VEĽKÉ PREHLIADKY, FESTIVALY, SÚŤAŽE:

    1. Belková Zuzana

    2. Grusková Anna

    3. Liszkayová Ivica

    4. Hlôšková Anna

    5. Majdáková Diana

    6. Zagar Peter

    7. Šmatlák Martin

    PODPROGRAM 2.2 AKTIVITY NEZÁVISLÝCH KULTÚRNYCH A UMELECKÝCH CENTIER:

    1. Gruska Damas

    2. Mirza Omar

    3. Ballay Miroslav (nezúčastnil sa zasadnutia z vážnych dôvodov)

    4. Mrvová Zuzana

    5. Borodovčáková Martina

    6. Medelský Borivoj

    7. Marcelli Miroslav

     

     

Hodnotiaci členovia odborných komisií FPu na rok 2017

  • Výzva č. 7 Open or Close

    Hodnotiaci členovia pre Výzvu č. 7/2017 na predkladanie žiadostí o finančné prostriedky z Fondu na podporu umenia:

    PODPROGRAM 5.2.2

    1. Jaďuďová Libuša

    2. Novotná Mariana

    3. Lenhart Jozef (nezúčastnil sa z osobných dôvodov)

    4. Kautman Ján

    5. Pekariková Barbora

    PODPROGRAM 5.3.2

    1. Koblišková Zuzana

    2. Mona Chisa Anetta

    3. Bungerová Vladimíra

    4. Jamrichová Andrea (zvolená náhradníčka za Loviškovú D.)

    5. Majdáková Diana

    PODPROGRAM 5.4

    1. Balužinský Jozef

    2. Boroš Rudolf

    3. Letenayová Zdenka

    4. Maráky Peter

    5. Bungerová Vladimíra

    6. Lenhart Jozef

    7. Lovišková Danica

  • Výzva č. 6 Open or Close

    Hodnotiaci členovia pre Výzvu č. 6/2017 na predkladanie žiadostí o finančné prostriedky z Fondu na podporu umenia:

    PODPROGRAM 1.5

    1. Belková Zuzana

    2. Jaglová Tatiana (zvolená náhradníčka za M. Musila)

    3. Taranenkova Ivana

    4. Makýšová Volárová Andrea

    5. Lomenčík Július (zvolený náhradník za M. Bilačičovú)

    PODPROGRAM 1.6.1

    1. Ambrózová Jana

    2. Jakalová Zuzana

    3. Marcelli Miroslav

    4. Mrvová Zuzana

    5. Kupka Valerij

    PODPROGRAM 1.6.3

    1. Ferko Marián

    2. Nagy Peter

    3. Barák Pavel

    4. Buday Pavol

    5. Brojo Maroš

    PODPROGRAM 3

    1. Šoltys Vladislav

    2. Lehocký Ľuboš

    3. Pukan Miron

    4. Feglová Viera

    5. Malíček Juraj (zvolený náhradník za V. Zvaru)

    6. Marcelli Miroslav

    7. Pániková Alena

    PODPROGRAM 4

    1. Voľanská Ľubica

    2. Košová Michaela

    3. Fratričová Oľga

    4. Krnáčová Petra

    5. Galková Zuzana

    6. Feglová Viera

    7. Šikulová Anna

  • Výzva č. 5 Open or Close

    Hodnotiaci členovia pre Výzvu č. 5/2017 na predkladanie žiadostí o finančné prostriedky z Fondu na podporu umenia:

    PODPROGRAM 1.1

    1. Šimková Soňa

    2. Liptáková Janka

    3. Lindovská Nadežda

    4. Jánošová Soňa (zvolená náhradníčka za Beňovú Julianu)

    5. Pistrák Rastislav

    PODPROGRAM 1.2

    1. Cvečková Katarína

    2. Godovič Marek

    3. Hruškovičová Danuša

    4. Ševčík Ján

    5. Šoltys Vladislav (nezúčastnil sa zo zdravotných dôvodov)

    PODPROGRAM 1.3

    1. Bianchi Gabriel

    2. Černá Jana

    3. Hečko Maroš

    4. Zvarová Silvia

    5. Jaslovský Marian

    PODPROGRAM 1.4

    1. Mikušová Monika

    2. Komanická Ivana

    3. Jakalová Zuzana

    4. Lehocký ľuboš

    5. Kovačovský Patrik

    PODPROGRAM 1.5

    1. Mikolaj Dušan

    2. Jaško Ľubomír

    3. Belková Zuzana

    4. Taranenkova Ivana

    5. Makýšová Volárová Andrea

    PODPROGRAM 5.1

    1. Cenigová Rozália

    2. Gálusová Ivana

    3. Doktorová Oľga

    4. Repaská Alena

    5. Matisková Helena

  • Výzva č. 4 Open or Close

    Hodnotiaci členovia pre Výzvu č. 4/2017 na predkladanie žiadostí o finančné prostriedky z Fondu na podporu umenia:

    PODPROGRAM 1.4.2

    1. Hubová Katarína

    2. Jakalová Zuzana

    3. Kralovič Ján

    4. Seneši Lutherová Silvia

    5. Berberich Sokolová Juliana (nezúčastnila sa zo zdravotných dôvodov)

    PODPROGRAM 3

    1. Bianchi Gabriel

    2. Megyeši Peter

    3. Hruškovičová Danuša

    4. Feglová Viera (zvolená náhradníčka za Kiliánovú G.)

    5. Knopová Elena

    6. Lehocký Ľuboš

    7. Marcelli Miroslav

    PODPROGRAM 4.3.1

    1. Feglová Viera

    2. Babčáková Katarína

    3. Košová Michaela

    4. Fratričová Oľga

    5. Šikulová Anna

    PODPROGRAM 5.1.2

    1. Mišovičová Terézia

    2. Doktorová Oľga

    3. Gálusová Ivana

    4. Nagyová Viera

    5. Repaská Alena

    PODPROGRAM 5.2.1

    1. Jaďuďová Libuša

    2. Koblišková Zuzana (zvolená náhradníčka za Kautmana J.)

    3. Maráky Peter

    4. Novotná Mariana

    5. Šullová Zuzana

    PODPROGRAM 5.3.1

    1. Büngerová Vladimíra

    2. Ihringová Katarína

    3. Komanická Ivana

    4. Krištofíková Ivana

    5. Lovišková Danica

  • Výzva č. 3 Open or Close

    Hodnotiaci členovia pre Výzvu č. 3/2017 na predkladanie žiadostí o finančné prostriedky z Fondu na podporu umenia:

    PODPROGRAM 1.3.3 FESTIVALY, SÚŤAŽE, KONCERTY - DŽEZ A INÉ ŽÁNRE

    1. Solovic Slavomír

    2. Bianchi Gabriel

    3. Kajanová Yvetta

    4. Sklenár Ján

    5. Veselý Karel

    PODPROGRAM 1.3.4 MEDZINÁRODNÉ MOBILITY A PREZENTÁCIE - HUDBA

    1. Solovic Slavomír

    2. Bianchi Gabriel

    3. Marton Ivan

    4. Betko Miloš

    5. Ambrózová Jana

    PODPROGRAM 1.5 LITERATÚRA

    1. Lomenčík Július

    2. Belková Zuzana (zvolená náhradníčka za Repar S.)

    3. Martinová Ina

    4. Taranenkova Ivana

    5. Vojtech Miloslav

    PODPROGRAM 4.4.2 KULTÚRNO-OSVETOVÉ AKTIVITY

    1. Galková Zuzana

    2. Obuch Peter

    3. Morongová Barbora

    4. Krnáčová Petra

    5. Sedlický Štefan

     

  • Výzva č. 2 Open or Close

    Hodnotiaci členovia pre Výzvu č. 2/2017 na predkladanie žiadostí o finančné prostriedky z Fondu na podporu umenia:

    PODPROGRAM 1.3.2 FESTIVALY, SÚŤAŽE, KONCERTY - KLASICKÁ A EXPERIMENTÁLNA HUDBA

    1. Solovic Slavomír

    2. Zvara Vladimír

    3. Betko Miloš

    4. Černá Jana

    5. Marton Ivan

    PODPROGRAM 1.4 VIZUÁLNE UMENIE

    1. Seneši Lutherová Silvia

    2. Kralovič Ján

    3. Gurtler Ivan (zvolený náhradník za Jakalovú Z.)

    4. Lehocký Ľuboš

    5. Hubová Katarína

    PODPROGRAM 4.3.2 NEPROFESIONÁLNE UMENIE A 4.5 MEDZINÁRODNÉ PREZENTÁCIE A MOBILITY - ĽUDOVÁ KULTÚRA A KULTÚRNO-OSVETOVÁ ČINNOSŤ

    1. Šikulová Anna

    2. Galková Zuzana

    3. Kočišová Renáta

    4. Morongová Barbora

    5. Mešša Martin

  • Výzva č. 1 Open or Close

    Hodnotiaci členovia pre Výzvu č. 1/2017 na predkladanie žiadostí o finančné prostriedky z Fondu na podporu umenia:

    PODPROGRAM 1.1 DIVADLO:

    1. Benža Matúš

    2. Beňová Juliana

    3. Fojtíková Feherová Dária

    4. Hitzingerová Katarína

    5. Kováč Peter

    PODPROGRAM 1.2 TANEC:

    1. Cvečková Katarína

    2. Holinová Lucia (zvolená náhradníčka za Čaprdovú M.)

    3. Hruškovičová Danuša

    4. Sninská Katarína

    5. Ševčík Ján 

    PODPROGRAM 1.6 MEDZIODBOROVÉ UMELECKÉ AKTIVITY:

    1. Darovec Peter

    2. Hapčo Peter

    3. Kupka Valerij

    4. Lényi Peter (zvolený náhradník za Belkovú Z.)

    5. Mrvová Zuzana

    PODPROGRAM 2.1 VEĽKÉ PREHLIADKY, FESTIVALY, SÚŤAŽE:

    1. Beňová Juliana

    2. Hriešik Maja

    3. Koželová Soňa

    4. Ondejka Slavomír

    5. Šmatlák Martin

    6. Trnovská Katarína (zvolená náhradníčka za Majdákovú D.)

    7. Zagar Peter

    PODPROGRAM 2.2 AKTIVITY NEZÁVISLÝCH KULTÚRNYCH A UMELECKÝCH CENTIER:

    1. Ballay Martin

    2. Berberich Lukáš

    3. Gruska Damas

    4. Marcelli Miroslav

    5. Mrvová Zuzana

    PODPROGRAM 2.3 VYDÁVANIE ČASOPISOV:

    1. Babiak Michal

    2. Hlôšková Anna

    3. Hriešik Maja

    4. Majdáková Diana

    5. Ondrejička Erik

    6. Uličiansky Ján

    7. Vadas Marek (zvolený náhradník za Makaru S.)

    PODPROGRAM 4.4 POSTUPOVÉ SÚŤAŽE A PREHLIADKY ZÁUJMOVEJ UMELECKEJ ČINNOSTI:

    1. Babčáková Katarína

    2. Galková Zuzana

    3. Krnáčová Petra

    4. Marišler Stanislav

    5. Školudová Zuzana

Hodnotiaci členovia odborných komisií FPu na rok 2016

  • Výzva č. 12 Open or Close

    Zvolení členovia odbornej komisie Fondu na podporu umenia pre Program 6.2 - Múzeá a galérie a 6.3 - Ochrana zbierkových fondov v rámci Výzvy č. 12/2016 na predkladanie žiadostí o finančné prostriedky z FPu. sú:

    1. Boroš Rudolf

    2. Gažíková Zuzana

    3. Jaďuďová Libuša

    4. Kautman Ján

    5. Lovišková Andrea (zvolená náhradníčka za Jamrichovú Andreu)

    6. Maráky Peter

    7. Pekáriková Barbora

  • Výzva č. 11 Open or Close

    Zvolení členovia odbornej komisie Fondu na podporu umenia v rámci Výzvy č. 11/2016 na predkladanie žiadostí o finančné prostriedky z FPu. sú:

    Program 1.1.1 Divadlo - Tvorba, naštudovanie a uvádzanie javiskového diela:

    1. Babiak Michal (zvolený náhradník za Šimkovú Soňu)

    2. Bendik Martin (zvolený náhradník za Štorkovú Maliti Romanu)

    3. Fojtíková Feherová Dária

    4. Lindovská Nadežda

    5. Liptáková Jana

     

    Program 1.2.1 Tanec - Tvorba, naštudovanie a uvádzanie javiskového diela:

    1. Gajdošovú Eva

    2. Godovič Marek

    3. Hriešik Maja (zvolená náhradníčka za Holinovú Luciu)

    4. Kovářová Miroslava

    5. Sninská Katarína

     

    Program 1.3.1 Hudba - Tvorba, uvádzanie a šírenie hudobného diela:

    1. Černá Jana

    2. Fuják Július

    3. Kajanová Yvetta

    4. Marton Ivan

    5. Puškášová Melánia (zvolená náhradníčka za Hečka Maroša)

     

    Program 1.4.1 Vizuálne umenie - Tvorba a realizácia diel:

    1. Mikušová Monika

    2. Paľo Ľuboslav

    3. Daubrava Michal

    4. Hubová Katarína

    5. Kovačovský Patrik

     

    Program 1.5 (štipendiá) Literatúra: 

    1. Berberich Sokolová Juliana

    2. Petrík Vladimír

    3. Marcelli Miroslav

    4. Jaglová Tatiana

    5. Makýšová Volárová Andrea

     

    Program 1.5 (dotácie) Literatúra:

    1. Belková Zuzana

    2. Farkašová Etela

    3. Jaško Ľubomír

    4. Mikolaj Dušan

    5. Taranenková Ivana

     

    Program 1.6 Medziodborové umelecké aktivity - Tvorba, realizácia a šírenie diel:

    1. Babiak Michal

    2. Hapčo Peter

    3. Lényi Peter

    4. Kupka Valerij

    5. Mrvová Zuzana

  • Výzva č. 10 - mimoriadna Open or Close

    Zvolení členovia odbornej komisie Fondu na podporu umenia pre Program 2.3 - Vydávanie časopisov  v rámci mimoriadnej Výzvy č. 10/2016 na predkladanie žiadostí o finančné prostriedky z FPu. sú:

    1. Babiak Michal

    2. Huska Ernest

    3. Knopová Elena

    4. Zvara Vladimír (zvolený náhradník za Liszkayovú Ivicu)

    5. Marcelli Miroslav

    6. Palenčíková Zuzana

    7. Zagar Peter

  • Výzva č. 9 Open or Close

    Zvolení členovia odbornej komisie Fondu na podporu umenia pre Program 5 - Medzinárodné aktivity a mobility  v rámci Výzvy č. 9/2016 na predkladanie žiadostí o finančné prostriedky z FPu. sú:

    1. Derner Urblíková Natália

    2. Farkašová Etela

    3. Fekete Vladislava

    4. Pistrák Rastislav (zvolený náhradník za Kovářovú Miroslavu)

    5. Morongová Barbora

    6. Pániková Alena

    7. Seneši Lutherová Silvia

  • Výzva č. 8 Open or Close

    Zvolení členovia odbornej komisie Fondu na podporu umenia pre Program 6.1 - Knižnice  v rámci Výzvy č. 8/2016 na predkladanie žiadostí o finančné prostriedky z FPu. sú:

    1. Cenigová Rozália

    2. Galusová Ivana

    3. Lačná Emília

    4. Matisková Helena

    5. Repaská Alena

  • Výzva č. 7 Open or Close

    Zvolení členovia odbornej komisie Fondu na podporu umenia pre Program 3 - Výskum a vzdelávacie aktivity v rámci Výzvy č. 7/2016 na predkladanie žiadostí o finančné prostriedky z FPu. sú:

    1. Feglová Viera

    2. Hruškovičová Danuša

    3. Kiliánová Gabriela

    4. Marcelli Miroslav

    5. Pašuthová Zdenka

    6. Šoltys Vladislav

    7. Zvara Vladimír

  • Výzva č. 6 - mimoriadna Open or Close

    Zvolení členovia odbornej komisie Fondu na podporu umenia pre Program 4.3 Ľudová kultúra a kultúrno-osvetová činnosť - Prehliadky, festivaly, súťaže v rámci mimoriadnej Výzvy č. 6/2016 na predkladanie žiadostí o finančné prostriedky z FPu. sú:

    1. Babčáková Katarína (zvolená náhradníčka za Luthera Daniela a Krnáčovú Petru)

    2. Galková Zuzana

    3. Konečná Lenka

    4. Obuch Peter

    5. Voľanská Ľubica

  • Výzva č. 5 Open or Close

    Zvolení členovia odbornej komisie Fondu na podporu umenia v rámci Výzvy č. 5/2016 na predkladanie žiadostí o finančné prostriedky z FPu. sú:

    Program 4.1 - Inventarizácia, dokumentácia a šírenie informácií o ľudovej kultúre a 4.2 - Vznik, prezentácia a šírenie tvorby:

    1. Feglová Viera

    2. Košová Michaela

    3. Lužica René

    4. Ničík Peter

    5. Ryšavá Eva

     

    Program 4.5 - Kultúrno-osvetové aktivity:

    1. Babčáková Katarína (zvolená náhradníčka za Krnáčovú Petru)

    2. Fratričová Oľga

    3. Noga Michal

    4. Sedlický Štefan

    5. Školudová Zuzana

  • Výzva č. 4b Open or Close

    Zvolení členovia odbornej komisie Fondu na podporu umenia v rámci Výzvy č. 4b/2016 na predkladanie žiadostí o finančné prostriedky z FPu. sú:

    Program 1.1.2 Divadlo - Prehliadky, festivaly, súťaže:

    1.Babiak Michal

    2. Bendik Martin

    3. Kováč Peter

    4. Liptáková Jana

    5. Šimková Soňa

     

    Program 1.4.2 Vizuálne umenie: Prezentačné aktivity, výstavy, prehliadky:

    1. Berberich Sokolová Juliana

    2. Gürtler Ivan

    3. Jakalová Zuzana

    4. Mikušová Monika

    5. Paľo Ľuboslav

  • Výzva č. 4a Open or Close

    Zvolení členovia odbornej komisie Fondu na podporu umenia v rámci Výzvy č. 4a/2016 na predkladanie žiadostí o finančné prostriedky z FPu. sú:

    Program 1.2.2 Tanec - Prehliadky, festivaly, súťaže, koncerty:

    1.Čaprdová Magdaléna

    2. Hriešik Maja

    3. Lacková Eva

    4. Sninská Katarína

    5. Ševčík Ján

     

    Program 1.3.2 Hudba - Prehliadky, festivaly, súťaže, koncerty:

    1. Betko Miloš

    2. Černá Jana

    3. Hečko Maroš

    4. Marton Ivan

    5. Zvarová Silvia

     

    Program 1.5.4 Literatúra - Prehliadky, festivaly, súťaže:

    1. Farkašová Etela

    2. Jaglová Tatiana

    3. Lomenčík Július

    4. Mikolaj Dušan

    5. Petrík Vladimír

     

    Program 1.6.2 a 1.6.3 Medziodborové umelecké aktivty - Festivaly a prehliadky / Regionálne a lokálne umelecké aktivity:

    1. Babiak Michal

    2. Jakalová Zuzana

    3. Kupka Valerij

    4. Mrvová Zuzana

    (5. Hapčo Peter - ani zvolený náhradník Peter Lényi sa z tech príčin nemohli zúčastniť zasadnutia)

     

  • Výzva č. 3 Open or Close

    Zvolení členovia odbornej komisie Fondu na podporu umenia v rámci Výzvy č. 3/2016 na predkladanie žiadostí o finančné prostriedky z FPu. sú:

    Program 4.3 - Ľudová kultúra a kultúrno-osvetová činnosť - prehliadky, festivaly, súťaže:

    1. Babčáková Katarína

    2. Konečná Lenka

    3. Luther Daniel

    4. Obuch Peter

    5. Šikulová Anna

     

    Program 4.4  - Ľudová kultúra a kultúrno-osvetová činnosť - Postupové súťaže a prehliadky záujmovej umeleckej činnosti:

    1. Krausová Agáta

    2. Krnáčová Petra

    3. Marišler Stanislav

    4. Sedlický Štefan

    5. Uhel Jaroslav

  • Výzva č. 2 Open or Close

    Zvolení členovia odbornej komisie Fondu na podporu umenia pre Program 5 - Medzinárodné aktivity a mobility v rámci Výzvy č. 2/2016 na predkladanie žiadostí o finančné prostriedky z FPu. sú:

    1. Duchová Zuzana

    2. Fekete Vladislava

    3. Liszkayová Ivica

    4. Morongová Barbora

    5. Pániková Alena

    6. Seneši Lutherová Silvia

    7. Šoltýsová Elena.

  • Výzva č. 1 Open or Close

    Zvolení členovia odbornej komisie Fondu na podporu umenia pre Program 2 - Kultúrne podujatia, aktivity a časopisy v rámci Výzvy č. 1/2016 na predkladanie žiadostí o finančné prostriedky z FPu. sú:

    1. Dohovič Igor

    2. Gregorová Stach Lucia 

    3. Huska Ernest

    4. Morong František

    5. Palenčíková Zuzana

    6. Rankov Pavel

    7. Vojtech Miloslav.

Menovaní členovia odborných komisií FPu

1. Berberich Sokolová Juliana

2. Bungerová Vladimíra

3. Gregorová Stach Lucia

4. Ihringová Katarína

5. Klepoch Majdáková Diana

6. Klobučníková Magdaléna

7. Komanická Ivana

8. Kralovič Ján

9. Krištofíková Ivana

10. Labudová Zuzana

11. Lehocký Ľuboš

12. Lenhart Jozef

13. Lovišková Danica

14. Mona Chisa Anetta

15. Pekariková Barbora

16. Tkáčová Lucia

1. Balužinský Jozef

2. Büngerová Vladimíra

3. Gregorová Stach Lucia

4. Jaďuďová Libuša

5. Jamrichová Andrea

6. Lenhart Jozef

7. Letenayová Zdenka

8. Lovišková Danica

9. Maráky Peter

10. Novotná Mariana

11. Pekariková Barbora

 

1. Feglová Viera

2. Gruska Damas

3. Hladký Michal

4. Jaurová Zora

5. Korecký Ján

6. Mrvová Zuzana

7. Rastislav Marko (iba 6.2)

8. Šmatlák Martin

9. Trnovská Katarína

10. Vošková Katarína